Мультимедійний комплекс для школярів віддаленого села Реалізований

Доданий
16.11.2020
Номер
3
Освіта

Без мультимедіа в школі, не проходять шкільні концерти та інші заходи. Разом з тим, за рахунок мобільності учні будуть мати можливість займатися в гуртках, працювати над проектами, грати та дискутувати. Реалізація цього проекту буде корисною для громади, адже у школі часто проводяться зустрічі з мешканцями села.

Автор проєкту
Петро
Петро Ганусяк
Бюджет
25 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залісецький старостинський округ
Адреса
Збаразький район, Залісці

Опис

Опис проекту

Мета: Мультимедійний комплекс відповідає тому способу сприйняття інформації, яким відрізняється нове покоління школярів, що виросло на ТБ, комп'ютерах і мобільних телефонах, у якого набагато вище потреба в темпераментній візуальній інформації й зоровій стимуляції .Вчителям не потрібно непокоїтися про зберігання паперових карт, плакатів тощо, у них просто відпадає необхідність.
Завдання: Підвищення ефективності та якості освітніх послуг на основі впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес.
Актуальність: Величезний потік інформації, яка старіє швидше, ніж учень закінчує школу, вже не можливо вмістити до шкільної програми. Втрачає сенс необхідність перенавантажувати пам’ять дитини додатковими знаннями, необхідно навчати дитину знаходити їх і користуватися ними. Тому дієвим інструментом поліпшення якості освіти визначають застосування компетентнісного підходу до освіти, який на перше місце ставить не поінформованість учня, а вміння на основі знань розв’язувати проблеми, які виникають у різних ситуаціях. Щоб навчити цього дітей, потрібно змінити технологію навчального процесу у більш наочний.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту

Даний проект буде працювати впродовж усього періоду навчання, а також у після урочний час для усіх учасників навчального процесу.

Обґрунтування необхідності реалізації проекту

Навчання школярів за допомогою електронних засобів є актуальним з декількох причин. По-перше, електронні засоби навчання допомагають унаочнювати те, що вивчає дитина. А це, в свою чергу, йде в тандемі з психологічними особливостями: зокрема абстрактно-образним мисленням дитини, яке поступово переходить в абстрактне у початковій і завершується у середній школі. Наявність наочності завдяки електронним засобам створює своєрідну опору для запам'ятовування, яка сприймається школярами емоційно, що сприяє зосередженню їх уваги на об'єктах вивчення, а це важливо для інтенсифікації і підвищення ефективності навчального процесу. По-друге, електронні засоби навчального призначення виступають джерелом знань, систематизації, закріплення, повторення, а також засобом діагностики і контролю навчальних досягнень учнів школи.
Подача навчального матеріалу у вигляді мультимедіа скорочує час навчання, вивільняє ресурси здоров'я дітей. Учнів приваблює новизна проведення таких моментів на уроці, викликає інтерес. Подібні заходи із застосуванням мультимедійного комплексу допомагають вирішити наступні дидактичні завдання: засвоїти базові знання з предметів, систематизувати засвоєні знання, сформувати навички самоконтролю, сформувати мотивацію до навчання в цілому й до певного предмета зокрема.

Територія, де буде реалізовано Ваш проект

Залісці

Відповідальні підрозділи

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

ПІБ Відповідальної особи

Погранична Марія Василівна

Контактні дані відповідальної особи

03550-3-12-61