• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Як враховані пропозиції жителів Вишнівецької ОТГ у бюджеті на 2019 рік?

У листопаді 2018 року при підтримці експертів громадського партнерства «За прозорі бюджети» Миколи та Марії Орлових у смт. Вишнівець в рамках програми DOBRE був проведений інформаційно-просвітницький захід «Впливай на бюджет своєї громади!». В результаті понад 50 мешканців Вишнівецької ОТГ подали свої пропозиції до бюджету.

ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ВИШНІВЕЦЬКОЇ ОТГ НА 2019 РІК

18 грудня відбулося підсумкове засідання Координаційної ради з організації та координації впровадження і реалізації громадського бюджету у Вишнівецькій селищній ОТГ на 2019 рік, під час якого були визначені та офіційно оголошені проекти-переможці (протокол засідання).

У ВИШНІВЕЦЬКІЙ ОТГ ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Громадський бюджет Вишнівецької ОТГ – це інструмент прямої демократії, за допомогою якого жителі нашої громади мають можливість брати участь у прийнятті рішень щодо розподілу частини коштів селищного бюджету.

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ ВИШНІВЕЦЬКОЇ ОТГ

У 2019 році планується на Громадський бюджет виділити 60 тис. грн. Кожний мешканець який проживає на території Вишнівецької громади, може подати певну ідею чи проект, оформивши її у вигляді проектної заявки (її форму можна знайти у розділі Громадський бюджет на сайті громади).